شماره مطلب: 24279

دیدار استاندار اصفهان با رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور انجام شد

دکتر حسن مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در دیدار با استاندار اصفهان : باید دقیق تر و جامع تر و با همدلی و هماهنگی در جهت حل مشکلات تلاش کنیم.

دکتر حسن مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در دیدار با استاندار اصفهان با بیان اینکه باید دقیق تر و جامع تر و با همدلی و هماهنگی در جهت حل مشکلات تلاش کنیم، افزود: با اراده ی جمعی می توان مسائل را مدیریت کرد.
استاندار اصفهان: باید مسائل و مشکلات فرهنگیان به صورت ریشه ای و تخصصی مرتفع شود
دکتر عباس رضایی در دیدار رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با ایشان اظهارداشت: سرمایه های کشور و آینده ی کشور در دست فرهنگیان است و باید مسائل این قشر به صورت ریشه ای و تخصصی مرتفع شود.
دکتر عباس رضایی در دیدار دکتر حسن مرادی، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با ایشان اظهارداشت: در مدیریت استان استفاده از همه ی ظرفیت ها بسیار مهم است و انجام درست وظایف ادای دِین به مردم عزیز و فهیم خواهد بود.
استانداراصفهان ظرفیت بسیج را بالا برشمرد و افزود: استفاده از این ظرفیت یک تکلیف است و معتقدم قبل از اینکه مسائل فرهنگی امنیتی شود باید توجه ریشه ای و تخصصی به بخش فرهنگ و فرهنگیان صورت گیرد.
رضایی فرهنگیان را افرادی بسیار ارزشمند و کم توقع خواند و افزود: سرمایه های کشور و آینده ی کشور در دست فرهنگیان است و باید مسائل این قشر به طور اساسی مرتفع گردد.
عباس رضایی با بیان اینکه مسائل باید شفاف سازی شود، تاکید کرد: اگر به مسائل فرهنگیان رسیدگی شود آینده تضمین خواهد شد و بر همین اساس باید این مسائل به صورت علمی و تخصصی بررسی شود و مدیریت استان نیز آماده کمک در این زمینه دارد.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب استاندار اصفهان اظهارداشت: باید ظرفیت های خارج از آموزش و پرورش را به کمک این مجموعه بیاوریم و بسیج فرهنگیان کشور آمادگی خود را برای کمک و حمایت از مدیریت استان برای حل مشکلات فرهنگیان اعلام می کند.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.