شماره مطلب: 21774

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان به مناسبت سالروز حماسه 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

نسخه مناسب چاپ

باسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان

به مناسبت سالروز حماسه 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

 

   حماسه 9 دی یک حادثه بیاد ماندنی در تاریخ است. این حادثه باید حفظ شود، باید گرامی داشته شود.

                                                                                                                                                                    امام خامنه ای (مدظله العالی)

 

حماسه 9  دی ماه سال 88 تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب اسلامی بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، توطئه چینان خارجی و فریب خوردگان و فتنه گران داخلی را مرعوب ساخت و بعنوان یک شاخص میان تکلیف گرایان حسینی با منحرفان و دنیا طلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی قرار گرفت.

نظام مقدس جمهوری اسلامی از بدو تشکیل همواره آماج دشمنی های استکبار جهانی بوده و هر جا که بالندگی آن چشمگیرتر شده دست فتنه آمریکایی با بهره گیری عوامل داخلی در نیل به اهدافشان آشکارتر گردیده است. انتخابات ریاست جمهوری سال 88 بعنوان یکی از مصادیق عینی و بارز مردم سالاری دینی آنچنان خواب دشمنان را آشفته و نقشه های آنان را در ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی بر آب نمود که بدون ارزیابی دقیق از توان و قدرت مردمان این مرز و بوم در سایه هدایت و فرماندهی رهبر فرزانه انقلاب تمام توان خود را در داخل و خارج اعم از منافقین، سلطنت طلبان، بنگاههای سخن پراکنی و... و نیز کینه توزان داخلی به عرصه آورد و لیکن سر انجام جز سر افکندگی و شکست برای آنان نداشت هر چند که اقدام فتنه گران خسارات مالی و جانی را هم متوجه مردم نمود و کام دلسوزان از شهد حضور حماسی انتخابات تلخ گردید.

بدیهی است اگر وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری را بزرگترین چالش پس از انقلاب ندانیم قطعا این وقایع از خطیرترین برهه های انقلاب بوده که میرفت در سایه دشمنی های خارجی و فتنه گری، بی بصیرتی و لجاجت داخلی اصل نظام را با چالش اساسی مواجه سازد. لذا بی شک حماسه 9 دی در حافظه تاریخی ملت ایران بعنوان یک عامل وحدت بخش در برابر توطئه های دشمنان خواهد ماند و دوستان بدانند دشمنی استکبار پایانی ندارد و همواره باید با ارتقاء سطح بصیرت و آگاهی و تبعیت از ولی امر مسلمین شرایطی را ایجاد نمایند که استکبار جهانی و عوامل آن هیچ گاه حتی تصور اقدام بر علیه نظام را به ذهن خود راه ندهند.

    سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان در سالروز این واقعه عظیم، ضمن تجدید بیعت با ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای(مدظله العالی) و پاسداشت یوم ا... 9 دی، بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی این میهن اسلامی در راستای حراست از ارزش های دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرده و به دفاع جانانه جوانان پر شور و ولایی این سرزمین از حریم مقدس ولایت مباهات می کند.       

                                                                 ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم – دی ماه 1396

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.