شماره مطلب: 16791

برگزاری دوره آموزشی آشناسازی جامعه فرهنگيان با سند تحول ( همت مضاعف، کار مضاعف و راهکارهای اجرایی نمودن آن )

نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان ،روح الله قاسمی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان از برگزاری دوره آموزشی آشناسازی جامعه فرهنگيان با سند تحول ( همت مضاعف، کار مضاعف و راهکارهای اجرایی نمودن آن ) در ماه های آبان تا بهمن 95 در سطح کانون های  بسسیج فرهنگیان سراسر استان خبر داد.

 وی در ادامه گفت:معلمان به عنوان رکن اصلی تعلیم و تربیت در همه مکاتب بشری جایگاهی رفیع داشته ولی جایگاهی که دین مبین اسلام به این عنصر ارزشمند و ذی‌قیمت بخشیده است در بین سایر مکاتب بی نظیر است و فرمایش پیامبر گرامی اسلام (ص) که فرمودند: همانا من معلم مبعوث شدم؛ گواه بر این جایگاه رفیع است. تحول اساسی و پايدار در هر جامعه در گرو متحول شدن نظام تعليم و تربيت آن جامعه است. فرهنگیان و معلمان پايه گذاران انديشه های علمی، مبلغان ارزش ها و مسئوليت های اجتماعی به فرزندان ما می باشند.

قاسمی هدف از برگزاری این دوره را آشناسازی جامعه فرهنگيان و معلمان با مطالبات سند تحول آموزش و پرورش و آشناسازی و مطالبه گری جامعه فرهنگيان با اهداف، ارکان و روش اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش.بیان نمود.

 وی در ادامه افزود: مخاطبین این دوره آموزشی کارکنان اداری، مدیران و معلمان بسیجی در همه مقاطع تحصیلی ومدت این دوره به مدت 2 نیم روز و با کد ضمن خدمت 99505670  با عنوان همت مضاعف، کار مضاعف و راهکارهای اجرایی نمودن آن در نظام اداری به میزان 12 ساعت آموزشی در سطح کانون های بسیج فرهنگیان شهرستان ها برگزار 'گردید.  

 

 

 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.