شماره مطلب: 14479
با همکاری سپاه ناحیه امام صادق (ع)

آغاز به کار نمایشگاه «ایران نوشت» در اصفهان/ ارائه نوشت افزارهای ۱۰۰درصد ایرانی با رنگ و بوی فرهنگ ایرانی-اسلامی

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با هدف حمایت از تولید ملی، سومین نمایشگاه نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی اسلامی با عنوان «ایران نوشت» فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان استان و به نقل از صاحب نیوز ،مدیر نمایشگاه ایران نوشت و مدیر عامل موسسه فرهنگ اول در گفتگو با خبرنگار این سایت گفت: سومین نمایشگاه ایران نوشت در سالی که مزین است به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با هدف ترویج فرهنگ مصرف تولیدات ملی در محل خیمه شهدای بسیج سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان شروع به کار نموده است.

مهدی کلانتری ادامه داد: این نمایشگاه با «شعار بچه های ایرانی، قهرمان های ایرانی» تولیدات خود در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهند.

وی خاطر نشان کرد: تمامی محصولات این نمایشگاه توسط صنعتگران و کارگران ایرانی تولید شده و سعی شده طرح های روی لوازم التحریر از دو الگوی شخصیت پردازی و شخصیت سازی استفاده شده که با تخفیف حداقل ۲۰ درصدی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

کلانتری افزود: با توجه به این که در دنیای امروز لوازم التحریر رسانه ای شده که دانش آموزان در طول سال تحصیلی هزاران بار طرح های این محصولات را مشاهده و ارتباط برقرار می کنند، چه بهتر است که به جای الگوی غربی الگوهای اسلامی ایرانی به کار رفته تا بچه های ما الگو های اسلامی را به جای الگوهای غربی انتخاب کنند.

وی در پایان گفت: انتظار می رود با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هجمه ی دشمنان نظام و انقلاب در خصوص تهاجم فرهنگی، حمایت از کار، سرمایه ایرانی و تولید ملی، این نمایشگاه بتواند دستاورد های خوبی در این راستا داشته باشد.

نمایشگاه «ایارن نوشت» از تاریخ ۸ لغایت ۳۱ شهریور همه روزه از ساعت ۱۸ لغایت ۲۳ برای عموم بازدیدکنندگان باز است.

 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.